O mě a Srí Lance

Proč se Vám vyplatí řešit Srí Lanku právě se mnou?

Na jihu ostrova jsem si původně koupil pozemek u oceánu, na kterém jsem si nechal postavit malý domek, později jsem koupil další pozemek a také jsem zprostředkoval koupě nemovitostí pro své kamarády. Protože se i v Čechách věnuji realitám, pojal jsem práci podobně jako doma, ale brzy jsem pochopil, že na Srí Lance jsou pro mě nemovitosti koníčkem a můj domek, na který jsme s rodinou jezdili jako na chatu na Sázavě, jsem prodal až po 15-ti letech.

Nyní se věnuji jen zprostředkování nemovitostí na Srí Lance

Nyní se již téměř 20 let se věnuji zprostředkování nákupu a prodeji nemovitostí na Srí Lance. Za tuto dobu se mnohé změnilo, sám jsem si prošel různými úskalími, nasbíral zkušenosti a zároveň jsem vybudoval vztahy a kontakty jak na srílanské, tak na české straně. Díky tomu jsem schopen zájemcům o koupi nemovitosti poskytnout plný servis a maximální ochranu při koupi jejich domu, pozemku, hotelu apod.

Každý obchod je velmi individuální. Proto při každé koupi a při každém prodeji nemovitosti nejdříve proberu s klientem postup obchodu a upozorním ho na možné cesty, varianty a úskalí obchodu. Poté, co si odsouhlasíme, co vlastně zájemce o koupi či prodej nemovitosti chce, pustíme se do práce. 🙂

Více o postupech jak získat nemovitost na Srí Lance píši zde. A pokud vás zajímají podmínky a kolik stojí mé služby, tak mě nejlépe kontaktujte.

To nejdůležitější co musíte vědět, když chcete mít dům na Srí Lance, Vám zašlu zdarma.

„To nejdůležitější o Srí Lance“