Cena za zprostředkování koupě nemovitosti na Srí Lance

Cena za zprostředkování koupě nemovitosti na Srí Lance záleží na typu obchodu a na naší dohodě, kterou si vždy řekneme na začátku naší spolupráce. Poradenství při koupi nebo prodeji nemovitosti na Srí Lance dělám rád, je to má záliba a není hlavním zdrojem mých příjmů.

Úvodní pohovor

Úvodní setkání a vzájemné představení se je bezplatné. Rád vás poznám a zajímá mě, kdo a z jakého důvodu chce vlastnit nemovitost v Asii.

Náklady za poskytnutí poradenství

V případě, že si přejete poskytnout obecné, ale i odborné poradenství. Tedy bez závislosti na dohodě o vzájemné spolupráci. Účtuji náklady za každou hodinu mého času.

Cena za konzultační hodinu je 1 000 Kč bez DPH.

Náklady, pokud máte již vybranou nemovitost a potřebuje koupi zprocesovat.

V tomto případě, je vstupní investice 7 000 Kč až 10 000 Kč (podle typu nemovitosti). Z této částky se hradí práce tří osob spojená s vyhotovením auditu a prvotního posouzení nemovitosti včetně fyzické obhlídky.

Pokud celý obchod zdárně proběhne až do konce, účtuji si průměrně 5 000 Kč. V ceně je tedy čas a know-how s vedením celého procesu koupě nebo prodeje.

Celkové náklady se pohybují cca od 12 000 až 15 000 Kč (podle typu nemovitosti)

Náklady v případě, že pro vás seženu nemovitost dle vašeho zadání.

Často v tomto případě s vámi letím na Srí Lanku, kde vám ukáži vybrané nemovitosti. V tomto případě si účtuji provizi 2 až 4 % z kupní ceny nemovitosti (po dokončení obchodu) a proplacení výdajů spojených s mojí prací. Tedy náklady za let a pobyt. Čas a know-how s vedením celého procesu koupě nebo prodeje je již zohledněn ve výši provize.

Toto je obecný přehled finanční odměny. Detailnější bychom si ujasnili po úvodním pohovoru.

Co garantuji

Garantuji Vám, že nemovitost, kterou mým prostřednictvím koupíte, bude právně prověřena, proces obchodu bude právně ošetřen a Vaše investice bude tímto zajištěna.

Jaké další výhody získáte?

  • Každý obchod je ale individuální a většinou se mi podaří kupujícímu ušetřit dost peněz při nákupu vysněného domku, parcely třeba tím, že snížím cenu při jejím nákupu.
  • Velmi často kupujícího včas varuji před rizikovými kroky, které by beze mne udělal. Rizik zde bývá velmi mnoho a znám nemalý počet klientů, kteří šli vlastní cestou nebo přes srílanské makléře a díky tomu přišli o miliony.

Dále již jen přejeme spokojený pobyt na ostrově vůní, jak se Srí Lance občas říká.


Jaké je potřeba udělat další kroky?

Třeba vás zaujme jak jsme se ke Srí Lance dostal a nebo vás může zajímat co vše obnáší získat nemovitost na Srí Lance. A že to není žádná sranda.

Ale zejména doporučuji si nechat zdarma na e-mail poslat brožuru, toho nejdůležitějšího co musíte vědět, když chcete mít dům na Srí Lance.

To nejdůležitější co musíte vědět, když chcete mít dům na Srí Lance, Vám zašlu zdarma.

„To nejdůležitější o Srí Lance“